2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Prądnik Biały
Dodane 19 maja 2024

Przedstawiciel handlowy małopolskie, Kraków, Proszowice, Miechów

Wynagrodzenie

4 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Przedstawiciel handlowy woj. małopolskie, Kraków, Proszowice, Busko-Zdrój - branża spożywcza, ryby, mrożonki

Zakres obowiązków:

- współpraca ze stałymi odbiorcami detalicznymi,

- pozyskiwanie nowych klientów detalicznych na powierzonym terenie i budowanie długotrwałych relacji,

- odpowiedzialność za rozwój rynku i skuteczną realizację planów sprzedażowych,

- analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych,

- raportowanie bieżących wyników pracy

- wprowadzanie produktów na rynek,

Nasze wymagania:

- bardzo dobra znajomość branży FMCG,

- mile widziane doświadczenie w branży spożywczej,

- zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych,

- wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne,

- umiejętność planowania, systematyczność i dobra organizacja pracy,

- łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,

- znajomość obsługi pakietu Ms Office,

- prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia: podstawa + prowizja od sprzedaży. Dodatkowo bonusy od osiągniętych wyników,

- umowa o pracę,

- narzędzia pracy: samochód, telefon,

- ubezpieczenie dodatkowe,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 919353173