2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy Lublin - branża płytek ceramicznych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma Andbud zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości artykułów wyposażenia łazienek i wyposażenia wnętrz. Do salonu w Lublinie poszukuje kandydatów do pracy stacjonarnej oraz do pracy w terenie na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

- branża płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Praca w salonie wyposażenia łazienek oraz w terenie, wyszukiwanie i obsługa inwestycji, kontakt z architektami, projektantami wnętrz i firmami wykonawczymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku-preferowana branża wyposażenia wnętrz

  • Doświadczenia w pracy z architektami, projektantami i wykonawcami

  • Samodzielności w działaniu

  • Dyspozycyjności i zaangażowania

  • Umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

  • Prace w firmie o ugruntowanej marce i pozycji na rynku

  • Umowę o pracę, umowę B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Szkolenia

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 661786435