2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Legnica
Dodane 23 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy Legnica język angielski / niderlandzki

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma ALBUD Sp. z o. o. producent stolarki PCV i aluminium poszukuje kandydatów, gotowych na nowe wyzwania z doświadczeniem zawodowym, do pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego Holandia

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy,

  • nadzorowanie zamówień handlowych w obrębie swoich klientów,

  • koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów,

  • zbieranie informacji i pozyskiwanie nowych klientów,

  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu,

  • budowanie i utrzymywanie dobrej relacji z klientem biznesowym,

  • bieżąca współpraca z innymi działami wewnątrz firmy,

  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych, udział w spotkaniach biznesowych, targach zagranicznych.

Nasze wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego / niderlandzkiego

  • znajomość specyfiki sprzedaży eksportowej,

  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, kreatywność,

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,

  • czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • przyjazną atmosferę w firmie, nastawioną na współpracę i rozwój

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 920357146