2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Toruń
Dodane 12 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-Pomorskie

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż stolarki aluminiowej;

  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów;

  • analizy rynku i konkurencji w celu poprawy efektywności sprzedaży i osiąganie założonych wyników;

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami;

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

  • aktywne uczestniczenie w procesach szkoleniowych i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych;

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w handlu min. 1 rok - warunek konieczny;

  • doświadczenie w branży stolarki będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność dobrej organizacji pracy samodzielność;

  • posiadanie bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy;

  • wysoka kultura osobista rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań;

To oferujemy:

  • Pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska jak również podnoszących kwalifikacje;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji;

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • Auto służbowe;

Zapraszamy do przesyłania CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911221127