2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Naramowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Konsultant ds. telesprzedaży - Handlowiec

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Masz dość pracy w korpo ? Chcesz pracować w zgranym zespole w rodzinnej firmie?

! To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie !

Czym się zajmujemy?

  • sprzedażą oraz serwisem urządzeń drukujących, skanujący i poligraficznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną drukarek, ploterów, kopiarek, urządzeń produkcyjnych i urządzeń do wykańczania online i offline.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za telefoniczne pozyskiwanie nowych kontrahentów, budowanie relacji partnerskich z klientami i wzmacnianie wartości sprzedaży.

W roli doradcy i opiekuna klienta zadba o dodatkowe działania promocyjne.

Twój zakres obowiązków :

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • telefoniczna sprzedaż

  • utrzymywanie relacji z klientami

  • analizę potrzeb klientów oraz doradztwo techniczne

  • negocjacje handlowe

  • praca w systemie CRM

  • realizacja wyników

Nasze wymagania :

  • łatwość w prowadzeniu rozmów handlowych z klientami

  • płynna znajomość języka polskiego

  • umiejętności komunikacji i negocjacji

  • zaangażowanie i motywacja do działania

  • kreatywne podejście

  • nastawienie na wyniki i realizacje zadań

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta ds. telesprzedaży bądź doradcy klienta.

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy - stała podstawa + prowizja od sprzedaży

  • umowę o pracę

  • możliwość realizacji wyzwań zawodowych

  • podstawowe narzędzia pracy ( telefon, komputer oraz samochód)

  • praca od poniedziałku do piątku - 09:00 - 17:00

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 911273040