2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chorzów
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Konsultant ds. Czarteru Jachtów praca zdalna

Wynagrodzenie

200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

W związku z rozwojem działalności szukamy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem klientów zainteresowanych wynajmem jachtów za granicą oraz zapewnianiu im kompleksowej obsługi i doradztwa.

Twoim obowiązkiem będzie:

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów zainteresowanych czarterem jachtu

  • Doradztwo i obsługa klienta w zakresie oferowanych przez nas usług czarteru

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Praca w sposób uporządkowany, dbałość o szczegóły

  • Zainteresowanie branżą żeglarską będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferujemy:

  • Zdalną pracę bez sztywnych godzin – pracujesz ile i jak chcesz

  • Wynagrodzenie prowizyjne – nie ma minimum do wypracowania, nie ma też górnej granicy.

  • Wsparcie w okresie wdrażania – pomimo pracy zdalnej jesteśmy do Twojej dyspozycji, pomożemy  w każdej kwestii.

Jeśli jesteś osobą zorientowaną na realizację celów, masz zdolności komunikacyjne oraz chcesz pracować w branży związanej z żeglugą – koniecznie aplikuj.

Praca może być traktowana jako dodatkowa ale może też być głównym źródłem dochodu – wszystko zależy od tego jak bardzo odnajdziesz się w temacie.

Poza dołączeniem CV napisz proszę kilka słów o sobie (wiadomości z automatycznym tekstem nie będą brane pod uwagę).

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 912546902