2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy konstrukcji wsporczych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Konstrukcji Wsporczych

Co oferujemy?

·         Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·         Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy bez limitu połączeń, laptop oraz samochód służbowy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie i premie za wyniki

·         Elastyczne godziny pracy (startujemy między 7 a 9)

·         Ubezpieczenie grupowe Warta, kartę MultiSport, opiekę medyczną Medicover, obiady w pracy i spotkania integracyjne

·         Samodzielne stanowisko pracy

·         Pracę z młodym, przyjaznym i ambitnym zespołem

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kraju, jak i zagranicą,

·         Przygotowywanie ofert handlowych,

·         Budowanie i odpowiedzialność za wizerunek firmy w wyznaczonym regionie,

·         Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych, raportowanie,

·         Realizacja planów sprzedażowych i strategii rozwoju firmy,

·         Kompleksowa obsługę zapytań ofertowych z CRM, e-mailowych, telefonicznych,

·         Bezpośredni kontakt z klientem (inwestorem) poprzez wizyty i negocjacje

·         Udział w targach, eventach promocyjnych krajowych, jak i zagranicznych

Czego oczekujemy?

·         Samodzielne i umiejętne planowanie swoją pracę w „terenie” – aktywne prawo jazdy kat. B,

·         Zmotywowanie do osiągania coraz lepszych wyników,

·         Zaangażowanie i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,

·         Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

·         Odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,

·         Znajomość branży fotowoltaicznej,

·         Wiedza techniczna, umiejętność czytania rysunku technicznego,

·         Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,

·         Znajomość języka angielskiego.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 869385701