2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 28 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy Konstrukcji Wsporczych

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

RAWICOM S.A. firma, która specjalizuje się w montażu dachowych instalacji fotowoltaicznych wielkoskalowych i gruntowych wielkopowierzchniowych. Od lat projektujemy oraz budujemy w tym modelu elektrownie fotowoltaiczne w kraju i za granicą. Drugim obszarem naszej działalności jest produkcja konstrukcji wsporczych pod instalacje PV. Działamy na rynku od 2006 roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Konstrukcji Wsporczych

Co oferujemy?

·        Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B w pełnym wymiarze czasu pracy,

·        Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop oraz samochód służbowy,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i premie za wyniki,

·        Elastyczne godziny pracy (startujemy między 7 a 9),

·        Ubezpieczenie grupowe Warta, kartę MultiSport oraz opiekę medyczną Luxmed,

·        Samodzielne stanowisko pracy,

·        Pracę z młodym, przyjaznym i ambitnym zespołem.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kraju, jak i zagranicą,

·        Przygotowywanie ofert handlowych,

·        Budowanie i odpowiedzialność za wizerunek firmy w wyznaczonym regionie,

·        Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych, raportowanie,

·        Realizacja planów sprzedażowych i strategii rozwoju firmy,

·        Kompleksowa obsługę zapytań ofertowych z CRM, e-mailowych, telefonicznych,

·        Bezpośredni kontakt z klientem (inwestorem) poprzez wizyty i negocjacje

·        Udział w targach, eventach promocyjnych krajowych, jak i zagranicznych

Czego oczekujemy?

·        Samodzielne i umiejętne planowanie swoją pracę w „terenie” – aktywne prawo jazdy kat. B,

·        Zmotywowanie do osiągania coraz lepszych wyników,

·        Zaangażowanie i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,

·        Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

·        Odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,

·        Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość branży fotowoltaicznej,

  • Wiedza techniczna, umiejętność czytania rysunku technicznego.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918248582