2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mościbrody
Dodane 09 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Kierownik ds. sprzedaży

Lokalizacja

Mościbrody

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma ELMET zatrudni na stanowisko Przedstawiciela handlowego / Kierownika ds. sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym oraz zagranicznym

  • doradztwo techniczne

  • analiza dokumentacji technicznej

  • koordynacja z działem technicznym

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz o dobry wizerunek firmy

  • analiza rynku

Wymagania:

  • znajomość branży konstrukcji stalowej

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji

Lokalizacja

Mościbrody,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mościbrody
ID: 910570155