2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Katowice, Tychy, Mysłowice - ŚLĄSK

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma CENTRUM OBRUSÓW Artur Danielewicz zatrudni Przedstawiciela Handlowego na teren Województwa Śląskiego

Teren obejmuje okolice miasta: KATOWICE, Tychy, Mysłowice

W celu uściślenia terenu działalności prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

ZADANIA:

  • Zaopatrzenie hurtowni i sklepów (prezentacja towaru u klienta, zbieranie zamówień)
  • Koordynowanie wysyłek
  • Monitorowanie należności
  • Stałe pozyskiwanie nowych odbiorców i rozpoznanie rynku
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • samodzielne planowanie tras i konsekwentna realizacja planów

WYMAGANIA:

  • Zapał i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność
  • Silna orientacja na wyniki sprzedażowe
  • Uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym ( 6 m-cy )

podstawa + znaczna prowizja uzależniona od wyników sprzedaży

dużą samodzielność w działaniu

samochód służbowy ( Citroen Berlingo ), telefon, tablet.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 748300441