2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Modlniczka
Dodane 29 kwietnia 2024

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - HoReCa - branża spożywcza z j. włoskim

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY branża spożywcza, HoReCa

Obowiązki:

  • pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (pizzerie, restauracje, sklepiki)

  • sprzedaż telefoniczna i bezpośrednia,

  • negocjacja umów i warunków handlowych,

  • praca w systemie mieszanym - biuro i teren,

  • dyspozycyjność do wyjazdów (ok. 1 raz w miesiącu),

  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku reprezentanta handlowego 4-5 lat w firmie handlowej

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka włoskiego

  • zamieszkanie na terenie Krakowa i okolic

  • znajomość programu Optima Comarch (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, tablet,

  • zwrot kosztów dojazdów,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

  • zniżki na produkty firmowe,

  • dofinansowanie do nauki języka,

  • paczki świąteczne,

  • premie uznaniowe

  • w okresie letnim piątkowe spotkania firmowe przy grillu

O firmie Fattorie del Duca

Jesteśmy dostawcą i dystrybutorem włoskich produktów spożywczych dla gastronomii. Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji wyselekcjonowanych produktów włoskich takich jak wędliny, sery i wina. Oferujemy produkty dla restauracji, pizzerii, delikatesów i winiarni.

Naszym celem jest wprowadzenie na polski rynek najlepszych smaków z Włoch w postaci najwyższej jakości produktów.

Biuro i magazyn znajdują się w Modlniczce k/ Krakowa.

Prosimy o przesłanie CV (wyłącznie ze zdjęciem), ewentualnie kontakt telefoniczny: 12 285 16 40

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 662937568