2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Kawodrza
Dodane 08 kwietnia 2024

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY handlowiec sprzedawca hurtownia budowlana

Wynagrodzenie

3 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Kawodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaKadra kierownicza

Opis

DOMBI

Zajmujemy się kompleksową sprzedażą materiałów budowlanych, od fundamentów po dach.

Opis stanowiska - podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • sprzedaż materiałów budowlanych, szczególnie pozyskiwanie nowych klientów detalicznych i wykonawców

  • doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy

  • sporządzanie i negocjowanie ofert dla klienta

Wymagania - jakich osób szukamy:

  • z doświadczeniem w szeroko pojętej branży budowlanej, na stanowisku handlowym

  • posiadających znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych

  • posiadających kontakty z firmami wykonawczymi: murarzami, dekarzami, dociepleniowcami, malarzami itp.,

  • zaangażowanych w pracę i nastawionych na realizację celów

  • posiadających zdolności handlowe

  • wykazujących się umiejętnością rozpoznawania potrzeb klientów

  • otwartych, pewnych siebie i cechujących się łatwością nawiązywania kontaktu i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z klientami

  • posiadających prawo jazdy B

Oferujemy - jeśli podejmując decyzję o wyborze Pracodawcy, chcesz mieć pewność:

  • terminowo wypłacanego wynagrodzenie

  • bardzo wysokich premii popartymi wynikami

  • interesującej i pełnej wyzwań pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę (po okresie próbnym, pierwsze 2 miesiące rozliczane na podstawie wyników, bardzo wysokie premie)

  • możliwości realizacji ciekawych projektów i rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenia, adekwatnego do osiąganych wyników

  • przyjaznej atmosfery oraz pracy z ambitnymi i ciekawymi ludźmi

Dołącz do nas!

DOMBI, to jedna z wiodących hurtowni materiałów budowlanych.

Wszystkie zainteresowane pracą osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Osoby przez nas wybrane zostaną powiadomione telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Kawodrza
ID: 757592200