2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Będzin
  7. Przedstawiciel handlowy - Ksawera
Dodane 16 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy/handlowiec OZE

Lokalizacja

Będzin, Ksawera

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma z 35-letnim doświadczeniem na rynku instalacji elektrycznych, z 8-letnim doświadczeniem w OZE, poszukuje handlowców do współpracy - okolice woj. śląskiego

Jeśli sprzedajesz OZE i oczekujesz rzetelnej usługi dla klienta, rynkowych cen, fachowych monterów, których możesz być pewien (ponad 4000 wykonanych instalacji PV) i kompleksowej obsługi dokumentów - idealnie trafiłeś, skontaktuj się z nami.

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu odnawialnych źródeł energii - instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i termomodernizacji

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Doświadczenie z zakresu sprzedaży

  • Wysokie predyspozycje interpersonalne

  • Dyspozycyjność i otwartość na wyzwania

  • Ukierunkowanie na cel sprzedażowy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, b2b)

  • Atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu

  • Bazę klientów wstępnie zainteresowanych naszym produktem i spotkaniem handlowym

  • Jasne warunki współpracy

  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zapraszamy do kontaktu!

CV proszę kierować w odpowiedzi na ogłoszenie bądź na adres e-mail biuro[at]proekoenergy.pl z dołączoną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Będzin, Ksawera
ID: 912136511