2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łodygowice
Dodane 03 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy/Handlowiec ds. sprzedaży OZE

Lokalizacja

Łodygowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jesteśmy rodzinną, stale rozwijającą się firmą działającą w branży OZE. Działamy na rynku instalacji grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii od 1999 roku. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Zakres obowiązków:

·        Aktywna sprzedaż produktów z branży OZE

·        Pozyskiwanie nowych Klientów

·        Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z obecnymi Klientami

·        Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

·        Wiek 30+

·        Prawo jazdy kat. B

·        Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku

·        Dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz pracowitość

·        Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na pełen etat

·        Wynagrodzenie w zależności od wyników sprzedaży - prowizja od pozyskanych Klientów

·        Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

CV prosimy przesyłać na adres mailowy lub w wiadomości na portalu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Łodygowice,

Śląskie

Śląskie, Łodygowice
ID: 888368699