2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rawa Mazowiecka
Dodane 24 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - Hale Stalowe

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż hal stalowych, konstrukcji stalowych znajdujących się w ofercie firmy;

  • Przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy;

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy;

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Budowanie bazy klientów;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Raportowanie działań do Dyrektora Generalnego;

  • Badanie potrzeb klientów;

  • Praca w systemie CRM;

  • Region działania: cała Polska;

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży hal stalowych mile widziane;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Znajomość branży stalowej mile widziana;

  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do pracy w terenie;

  • Znajomość Microsoft Office;

  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymywania stałych relacji z klientami;

  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie w powierzone obowiązki;

To oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzonych zadaniach;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Prywatna opieka medyczna po przepracowaniu 1 roku;

  • Świadczenia świąteczne;

  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon);

  • Udział w szkoleniach;

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 861993528