2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Milicz
Dodane 22 maja 2024

Przedstawiciel handlowy Greinplast Sp.z.o.o. Wielkopolska

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 150 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa stałych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • realizowanie celów sprzedażowych,

  • monitorowanie sytuacji na rynku i działań konkurencji,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • Silna motywacja i zaangażowanie w realizowanie postawionych celów indywidualnych oraz firmowych

  • umiejętność i zamiłowanie do prowadzenia rozmów handlowych,

  • zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych,

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • bardzo dobre umiejętności jazdy samochodem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na e-mail oraz dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 920126031