2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Framesi

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Dystrybutor renomowanych kosmetyków fryzjerskich FRAMESI poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Teren:

Wrocław i województwo dolnośląskie

Zakres obowiązków:

Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimi,

Realizacja planów sprzedażowych,

Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,

Raportowanie działań sprzedażowych,

Dbanie o wizerunek firmy,

Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe,

Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych,

Kontrola należności.

Nasze wymagania:

Predyspozycje handlowe i chęci do pracy nad ich rozwojem,

Zdolności organizacyjne, uczciwość i samodyscyplina w codziennym działaniu,

Wykształcenie minimum średnie,

Umiejętność komunikacji interpersonalnej,

Dyspozycyjność i oddanie wykonywanej pracy.

Mile widziane:

Osoby z doświadczeniem na stanowisku przedstawiciela handlowego

Oferujemy:

Stabilność współpracy,

Pracę w profesjonalnych strukturach,

Przygotowanie do pracy,

Motywujący system wynagrodzenia,

Niezbędne do wykonywania pracy profesjonalne narzędzia,

Auto służbowe,

Szkolenie pod kierunkiem włoskich managerów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 897465743