2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Oświęcim
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy- Fotowoltaika /Pompy Ciepła-BEZ DOŚWIADCZENIA

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Górzny Group to dystrybutor i instalator o krajowym zasięgu.

Naszym zadaniem jest nie tylko dbanie o stan otaczającego nas środowiska, lecz zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa naszym klientom.

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną !

Posiadamy wyłączność dystrybucji na wybrane produkty !

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to musisz wiedzieć, że poszukujemy osoby energicznej, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania produktów OZE i nie tylko !

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA w branży OZE.

Wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,

  • Prowadzenie spotkań z klientami,

  • Edukacja klientów,

  • Dopasowanie odpowiednich rozwiązań,

  • Przygotowanie wycen i ofert handlowych,

  • Raportowanie działań,

  • Zawieranie umów na realizację zleceń.

To praca dla Ciebie, jeśli:

~ Dysponujesz czasem od Poniedziałku do Piątku.

~ Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty.

~ Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania.

~ Lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania.

~ Szybko i chętnie przyswajasz nową wiedzę.

~ Chcesz się rozwijać.

~ Chcesz oferować prestiżowy produkt, którego jakości możesz być pewien.

Firma oferuje:

Wynagrodzenie + prowizje od sprzedaży

Leady

Podstawowe narzędzia pracy,

Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę,

Wsparcie merytoryczne i Back Office,

Konkursy sprzedażowe z nagrodami,

Wyjazdy / imprezy integracyjne.

Jeśli spełniasz powyższe możemy zaproponować Ci pracę w zgranym zespole w pozytywnej, zdrowej atmosferze.

Dobrą kawę i klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji.

Przed rozmową kwalifikacyjną proszę odwiedzić naszą stronę

www.gorzny-group.pl i zapoznać się wstępnie z nami.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.

UWAGA.

Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia z przesłanym CV osoby aplikującej.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu do kandydatów, z którymi wstępnie będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 897242184