2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 10:16

Przedstawiciel Handlowy - fotowoltaika - (BEZ DOŚWIADCZENIA)

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS

4 ECO Sp. z o.o. w związku z prowadzoną rekrutacją na 2024r, poszukuje 5 osób na stanowisko przedstawiciela handlowego / doradcy klienta Więcej szczegółów o nas na www.4-eco.pl W naszej ofercie znajdują się:

• DOFINANSOWANIA DO 100% NA REALIZACJĘ INWESTYCJI.

• Fotowoltaika

• Pompy ciepła

• Kotły na pellet

• kotły gazowe

• Powłoki termoizolacyjne.

• Magazyny energii

• Rekuperacja

• Wentylacja

• Termomodernizacja

Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z bardzo dużym zapleczem magazynowym. Na terenie kraju posiadamy 49 oddziałów ! Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową ! Poszukujemy osoby energicznej, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania poszczególnych produktów.

Zakres obowiązków:

Doradztwo w zakresie możliwości pozyskania dofinansowań Prowadzenie spotkań z klientami.

Dopasowanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb klienta.

Przygotowanie wycen oraz ofert handlowych.

Raportowanie swoich działań.

Zawieranie umów na realizację zleceń.

Wymagania: To praca dla Ciebie, jeśli:

Dysponujesz czasem od Poniedziałku do Piątku ( czasem również Soboty )

Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty.

Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania.

Lubisz oferować innym uczciwe i opłacalne rozwiązania.

Chętnie przyswajasz nową wiedzę i chcesz się rozwijać.

Chcesz oferować prestiżowy produkt, którego jakości możesz być pewien.

Oferujemy:

Po okresie próbnym stałe podstawowe wynagrodzenie + wysokie prowizje od sprzedaży, Auto służbowe

Telefon, Laptop,

Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, Szeroki zakres oferty Klarowna ścieżka kariery.

Szkolenia wdrożeniowe oraz uzupełniające wiedzę.

Szkolenia certyfikowane z doświadczonym trenerem Wsparcie merytoryczne Wsparcie Back Office.

Do dyspozycji dział wsparcia sprzedaży Intuicyjny system CRM Konkursy sprzedażowe z nagrodami, Wyjazdy / imprezy integracyjne.

Pracę ze świetnym zespołem, w pozytywnej, zdrowej atmosferze.

Dobrą kawę i klimatyzowane biuro w dogodnej lokalizacji.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.

UWAGA. Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia z przesłanym CV ze zdjęciem osoby aplikującej. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu do osób, z którymi wstępnie będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 733025904