2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kłodzko
Dodane 08 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy FMCG Kotlina Kłodzka

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakZapraszamy seniorów

Poszukujemy handlowców/ presellerów do obsługi klientów w sektorze FMCG na rynek tradycyjny tj. sklepów detalicznych i sprzedaży produktów spożywczych dla dzieci między innymi na licencjach Paw Patrol, Sponge Bob, Sonic, Baby Shark, Barbie, Unicorn, Peppa Pig itp. Obsługa klientów stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów i budowanie bazy na powierzonym rejonie.

Poszukujemy osoby z woj. DOLNOŚLĄSKIEGO najchętniej z Kotliny Kłodzkiej

Zadania:

• Sprzedaż i promowanie produktów licencjonowanych

• Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie

• Odwiedzanie określonej ilości klientów dziennie na danym terenie

Oczekiwania:

• Chęć do codziennej pracy w terenie

• Podstawowej znajomość narzędzi: pakiet Office, urządzenia mobilne

• Prawo jazdy kat B

• Umiejętności sprzedażowe i Umiejętność współpracy

• Terminowość, rzetelność, uczciwość w wykonywanej pracy

Oferujemy:

• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• pracę w najmilszym sektorze rynku - produkty dla dzieci

• narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy)

Ważne !!! forma współpracy poprzez umowę zewnętrzną (nie jest to umowa o pracę) lub w oparciu własną działalność gosp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza oraz KONIECZNIE prosimy o kontakt telefoniczny z kierownikiem regionu na podany w ogłoszeniu nr. tel

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 910283610