2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Wawer
Dodane 02 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy – Eksport

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyRekrutacja online

JS Technologie jest renomowanym producentem profili budowlanych. Jesteśmy fachowcami – produkujemy profile od 1996 roku.  Nasz rozwój potwierdza obecność na 24 rynkach Europy i Azji  oraz ciągły wzrost obrotów.  JS Technologie wyróżnia stały, stabilny rozwój oraz najszersza na rynku oferta produktów.

Nasz kapitał jest całkowicie polski, zatrudniamy ponad 90 pracowników. Staramy się, aby każdy czuł się u nas doceniany i miał osobisty wpływ na realizację naszych wspólnych planów rozwoju. W związku ze wzrostem produkcji oraz poszerzeniem asortymentu, inwestujemy w rozwój działu handlowego.

Jeśli jesteś osobą nastawioną na rozwój, pełną zapału do realizacji nowych projektów, masz dość rutyny i anonimowości w swojej pracy, zapraszamy Cię do nas. W naszym zgranym zespole docenimy Twoje zaangażowanie, doświadczenie i skuteczność.

Przedstawiciel Handlowy – Eksport

Zadania:

  • Stałe pozyskiwanie nowych klientów na terenie Europy

  • Aktywna współpraca z działem Wsparcia Sprzedaży

  • Opieka nad klientami firmy – rozpoznawanie potrzeb klientów, analiza zamówień, utrzymywanie bezpośrednich relacji (wyjazdy zagraniczne)

  • Przygotowywanie ofert oraz podpisywanie umów handlowych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

  • Monitorowanie rynku

  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Znajomość drugiego języka będzie ważnym atutem kandydata

  • Aktywne podejście do powierzonych zadań ukierunkowane na osiąganie wyznaczonego celu

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego wykorzystania czasu

  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań i regularnych wyjazdów służbowych (rejon – Europa)

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz pracy zespołowej

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu, doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialne podejście do rozwoju sprzedaży

  • Ważne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Jesteśmy stabilną firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

  • Dział handlowy tworzy kilkunastoosobowy zespół fachowców w swoich dziedzinach

  • Mimo dynamicznego wzrostu firmy udaje nam się zachować miłą atmosferę pracy

  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i premie

  • Oferujemy niezbędne narzędzia pracy i pakiet szkoleń

  • W zależności od preferencji oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

Prosimy o przesłanie aplikacji - CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

www.jstechnologie.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 27.08.1997r. (Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 899092378