2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Rekrutacja
Dodane 20 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - dział ochrony fizycznej

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Ochrona Juwentus

Jesteśmy jedną z wiodących agencji ochrony na rynku. Działamy już ponad 30 lat, a swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Juwentus jako firma zatrudniająca kilka tysięcy osób jest idealnym miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje umiejętności i budować karierę zawodową. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju, przy zachowaniu niezależności i samodzielności. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. ochrony fizycznej.

Zadania:

·    wyszukiwanie potencjalnych klientów na usługę bezpośredniej ochrony fizycznej (praca biurowa, w terenie, Internet)

·    telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami

·    budowanie bazy klientów

·    przygotowywanie ofert dla klientów

·    umawianie spotkań handlowych

·    przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań handlowych

·    współpraca z pozostałymi działami

Szukamy:

·    osób otwartych, komunikatywnych i lubiących wyzwania

·    osób znających obsługę komputera i programów MS Office

·    osób posiadających dobrą organizację czasu pracy

·    osób z czynnym prawem jazdy kat. B i własnym samochodem osobowym do użytku służbowego – zapewniamy miesięczny ryczałt za użytkowanie samochodu (po okresie próbnym możliwość samochodu służbowego)

Oferujemy:

·    pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole

·    niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

·    stałe miesięczne wynagrodzenie + premia za każdego pozyskanego klienta (po okresie próbnym)

·    szkolenie i wdrożenie w cały proces pozyskania klienta

·    realne wsparcie przełożonych i Zespołu w codziennej pracy

·    możliwość awansu i sprzedaży innych usług takich jak: Systemy CCTV, SSWiN, GPS, usługi porządkowe (premia za każdego pozyskanego klienta (po okresie próbnym)

·    pakiet opieki medycznej

·    pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Gazele Biznesu 2017, Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018, Złoty Laur Klienta 2021, Konsumencki Lider Jakości 2022 oraz Laur Klienta 2023.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 916497039