2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Górna
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. tynków gipsowych z centralnej Polski

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma VG- ORTH Polska Sp. z o.o., producent produktów na bazie gipsu dla przemysłu budowlanego szuka osoby do pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy ds. tynków gipsowych z centralnej Polski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·       aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie,

·       współpraca z firmami budowlanymi, handlowymi i tynkarskimi w celu wprowadzenia produktów VG-ORTH na inwestycje oraz obsługa rynku inwestycyjnego,

·       realizowanie planów sprzedaży,

·       nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami w regionie,

·       miejsce wykonywania pracy: woj. część mazowieckiego, łódzkie, śląskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie i część warmińsko-mazurskiego.

WYMAGANIA

·       wykształcenie średnie lub wyższe,

·       minimum 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów lub usług,

·       znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,

·       prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

·       znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,

·       swoboda i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, budowania partnerskich relacji,

·       umiejętność współpracy w zespole,

·       dyspozycyjność, zaangażowanie i orientacja na osiąganie wyników,

OFERUJEMY

·       atrakcyjne warunki pracy w rozwijającej się firmie i  dynamicznym zespole,

·       zatrudnienie na umowę o pracę,

·       pakiet benefitów /prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie/,

·       narzędzia pracy /samochód, telefon, laptop/,

·       specjalistyczny trening,

·       możliwości rozwoju i podwyższania kwalifikacji zawodowych,

 Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji i CV do 30.04.2024r.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 908981366