2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Antoniuk
Polenergia Fotowoltaika
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Termomodernizacji

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Odbywanie spotkań handlowych, doradztwo oraz sprzedaż produktów firmy (termomodernizacja/fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV/carporty/magazyny energii)

  • Dbanie o dobre relacje z klientami

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Z łatwością nawiązujesz kontakty z klientami

  • Motywują Cię wysokie zarobki – u nas nie ma limitu!

  • Jesteś osobą zdeterminowaną w dążeniu celu

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która jest częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce

  • Współpracę z JEDYNĄ firmą w branży OZE, w której brak dotacji nie jest problemem

  • Jeśli masz apetyt na wysokie zarobki to jesteśmy najlepszym kierunkiem

  • Jasna ścieżka kariery, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i jeszcze więcej zarobić

  • Wyjazdy zagraniczne dla najlepszych (Barcelona 2022, Alpy 2023, Ibiza 2023, Dubaj 2024)

  • Pełny kalendarz jakościowych spotkań umawianych przez Dział Wsparcia Sprzedaży

  • Najbardziej efektywne wdrożenie - nasi trenerzy z pewnością zadbają o to, aby przekazać Wam niezbędną wiedzę do rozpoczęcia pracy

  • Wsparcie przełożonego oraz zespołu na każdym etapie wdrożenia i współpracy

  • Narzędzia do pracy od pierwszego dnia - auto służbowe (również do użytku prywatnego), kartę paliwową, telefon, iPad

  • Multisport, MultiLife, opieka medyczna

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 910308429