2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży elektronarzędzi Milwaukee

Wynagrodzenie

4 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma Empro Marcin Masny jest autoryzowanym dystrybutorem marki Milwaukee, a także kilku marek uzupełniających. W głównej mierze zajmujemy się sprzedażą elektronarzędzi i akcesoriów natomiast w swojej ofercie posiadamy również produkty takich marek jak: Flex, Nivel System, Wiha, Eibenstock, Airpress oraz przedstawicieli marek BHP czyli Mascot, Snickers, Stalco.

Posiadamy dwa sklepy stacjonarne Garwolin i Nowy Sącz.

Twój zakres obowiązków

• Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka posprzedażowa

• Sprzedaż produktów posiadanych marek

• Budowanie relacji z Klientami opartych o partnerską współpracę

• Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

• Raportowanie sprzedaży

Nasze wymagania

• Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku*

• Znajomość branży i specyfiki pracy

• Znajomość obsługi systemów sprzedażowych (ERP, Excel)

• Doświadczenie zawodowe w pracy z mniejszymi oraz większymi kontrahentami

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

• Zaangażowanie, komunikatywność

• Dobra organizacja pracy

Kandydatom oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat

• szkolenia sprzedażowe, produktowe

• samodzielną i odpowiedzialna pracę w rozwijającej się firmie

• możliwości kształcenia się, zdobywanie wiedzy technicznej i branżowej

• podstawę + przejrzysty system prowizyjny

• premie okolicznościowe

• pełną wyzwań pracę w komfortowej atmosferze

*Poszukujemy osób, które pracował na stanowisku handlowcy w branży związanej z elektronarzędziami w różnych segmentach rynkowych (budowlanka, motoryzacja, energetyka itp.)

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w

sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

(RODO)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909701802