2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Kujawsko-pomorskie
  6. Spedycja - Janikowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. podwykonawców

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Przedstawiciel handlowy ds. podwykonawców

Hoffmann Transport materiałów sypkich – lider w transporcie i spedycji  materiałów sypkich w silosach. Przedsiębiorstwo z 30 letnim doświadczeniem, skoncentrowanym na świadczeniu usług o najwyższej jakości potwierdzona szeregiem certyfikatów i systemem zarządzania. Dysponujemy flotą 120 zestawów transportowych nadzorowanych systemami pozycjonowanie GPS oraz klasy TMS. Cechuje Nas dynamiczny rozwój. W drodze do realizacji celów poszukujemy pracownika na stanowisku przedstawiciel handlowy ds. podwykonawców.

Obowiązki:

·         Aktywny rozwój obszaru podwykonawców na rynku europejskim

·         Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów i budowanie długotrwałych relacji

·         Nadzór i monitorowanie przebiegu współpracy z aktualnymi podwykonawcami

·         Przygotowanie i wdrażanie strategii sprzedaży usług

·         Regularne raportowanie wyników pracy

·         Wsparcie w organizacji spotkań z kontrahentami międzynarodowymi

WYMAGANIA:

·         Minimum średnie wykształcenie

·         Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Znajomość języka obcego w stopniu bardzo dobrym (języka angielski lub niemiecki) – warunek konieczny

·         Wysoka kultura osobista zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami

·         Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

·         Znajomość programów klasy CRM

·         Umiejętności negocjacyjne

·         Zaangażowanie, motywacja i konsekwencja w osiąganiu celów

·         Prawo jazdy kat. B

·         Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

·         pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         współpraca z dużymi firmami, liderami w branży

·         przyjazna atmosferę w pracy

·         grupowe ubezpieczenie na życie

·         premie i nagrody

·         spotkania integracyjne

·         finansowanie nauki języków

. praca w systemie hybrydowym

Lokalizacja

Janikowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Janikowo
ID: 809412896