2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bąkowo
Dodane 29 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ds. OZE - zarabiaj ile chcesz!

Lokalizacja

Bąkowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z rozwojem FMA Group Sp. z o. o., poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. OZE (Odnawialne źródła energii).

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

  • Sprzedaż produktów firmy głównie PV i PC.

  • Sprzedażowy i posprzedażowy kontakt z klientami.Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Czynny udział na szkoleniach.Raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • Determinacja w działaniu, samodyscyplina i chęci do pracy.

  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji.

  • Wizerunek zbudzający zaufanie.

  • Ogólnie pozytywne usposobienie.

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie.

  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności komunikacyjnych i sprzedażowych.

Oferujemy:

  • Szkolenia z zakresu sprzedaży przez specjalistę z 12 letnim doświadczeniem.

  • Opiekę menagera.

  • Wspólny proces wdrożeniowy do puki każdy z etapów pracy nie będzie dla Ciebie prosty.

  • Proces gwarantujący sukces.

  • Absolutnie najlepsze prowizje.

  • Jasną i atrakcyjną ścieżkę rozwoju.

  • Instalacje zaprojektowane przez inżynierów oraz wykonane przez specjalistów.

  • Możliwość rozliczeń tygodniowych lub miesięcznych.

  • Własne ekipy monterskie.

  • Pracę w rozwijającej się firmie gdzie stawiamy na ludzi, a nie na zapis w CV.

Zatrudniamy na umowie zlecenie, B2B, kontrakt.

Czekamy na twoją aplikację przesłaną na adres mailowy.

Lokalizacja

Bąkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Bąkowo
ID: 918463732