2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 22 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Wynagrodzenie

3 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

W związku z nieustannym zapotrzebowaniem na Instalacji Fotowoltaiczne w domach i firmach w Polce, poszukujemy przedstawicieli handlowych ds. OZE

Nie masz pewności jaka przyszłość czeka Cię w Twojej firmie to przyjdź do nas na rozmowę !

Jeżeli jesteś handlowcem z doświadczeniem w branży Zapraszamy do kontaktu .

Opis stanowiska :

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

.        Sprzedaż produktów firmy ( mikroinstalacje fotowoltaiczne, instalacje   komercyjne powyżej 50kWp, magazyny energii, pompy ciepła, termomodernizacja, program czyste powietrze )

·        Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych

·        Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

·        Sporządzanie ofert handlowych,

·        Negocjacje warunków handlowych,

·        Podpisywanie umów handlowych,

·        Prowadzenie działań marketingowych,

·        wykonywanie audytów i wizji lokalnych u klienta.

.        umiejętność wykorzystywania poleceń od klientów ( programy poleceń )

Od kandydata oczekujemy:

·        Prawa jazdy kat. B,

.        Doświadczenia w sprzedaży do klientów indywidualnych bądź biznesowych

.        Doświadczenie w sprzedaży w branży OZE

·        Gotowości do samodzielnej pracy w terenie

·        Kreatywności i indywidualnego podejścia do klienta,

·        Wysokiej kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

·        Uczciwości oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

·        Terminowości w realizacji zadań.

Oferujemy:

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontrakt B2B / umowa agencyjna

.        Najbardziej opłacalną w dzisiejszych czasach pracę w prężnie rozwijającej się branży OZE

·        Atrakcyjny system wynagradzania, bez górnej granicy zarobków.

.        szkolenia sprzedażowe, produktowe oraz doszkalające

·        Ogromną swobodę działań i dużą decyzyjność przy wsparciu przełożonego,

·        Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w branży OZE,

.         Elastyczne godziny pracy

.         Niezbędne narzędzia pracy ( komputer, telefon, samochód, aplikacja sprzedażowa dzięki, której wycenisz instalację w 1 minutę  )

.         Szybkie terminy realizacji umów

.         Własne ekipy montażowe

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się

na stronie www.sunmedia.pl

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920093907