2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Kadry Bartex
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientów

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - producent i importer branży alkoholowej zatrudni na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Region: woj. łódzkie

 Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie rozmów handlowych z Klientem

·         Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

·         Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

·         Analiza sprzedaży na obsługiwanym obszarze

·         Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

 Nasze wymagania:

·         Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·         Znajomość technik sprzedaży

·         Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych

·         Uczciwość  i odpowiedzialność

·         Gotowość do zarejestrowania działalności gospodarczej

·         Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

·               Pracę u producenta w stabilnej firmie, z mocnymi markami

·               System premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami

·               Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy

 Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Odpowiadamy na wybrane oferty pracy. Informujemy, że Administratorem danych jest Bartex Bartol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Paproci, Paproć 111, 64-300 Nowy Tomyśl. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz innych aktów.

Odpowiadamy na wybrane oferty pracy.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 908876387