2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bronowice
Dodane 12 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Klimatyzacji

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Aero7 to dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim z branży klimatyzacyjnej.

Świadczymy usługi sprzedaży i montażu klimatyzacji typu SPLIT i MULTIPSPLIT. Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie, a naszą firmę tworzą przede wszystkim fajni i zaangażowani ludzie. Naszą misją jest dostarczać najwyższej jakości usługi i doradztwo w zakresie klimatyzacji i nie tylko. Rozwijamy i prowadzimy wiele projektów, które sprawiają, że staliśmy się liderem w tej branży.

Do naszego energicznego zespołu poszukujemy osoby, która podobnie jak my lubi wyzwania, chce się rozwijać, ale przede wszystkim jest otwarta i komunikatywna, bo nasza praca skupia się na kontaktach z Klientami.

SZUKAMY - Przedstawiciel Handlowy ds. Klimatyzacji

Co oferujemy:

  • pracę w stale rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu,

  • kontrakt B2B,

  • pracę zdalną,

  • wysoką prowizję od sprzedaży,

  • rozliczanie na podstawie ilości przekazanych leadów,

  • elastyczny czas pracy.

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • raportowanie,

  • kontakt z Klientami,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w sprzedaży,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • znajomość branży HVAC,

  • własna działalność gospodarcza,

  • komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office.

Jeśli jesteś gotów(-a) podjąć wyzwanie i dołączyć do dynamicznego zespołu wiodącej firmy branżowej, prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na Twoje zgłoszenie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 900506026