2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdynia
  7. Przedstawiciel handlowy - Chylonia
HR 3W
Dodane 10 czerwca 2024

Przedstawiciel handlowy ds. izolacji i wentylacji

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Wiedza, Wiarygodność i Współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom Grupy 3W S.A. Jesteśmy największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć ponad 100 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 14 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy inwestycje budowlane, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz młody, dynamiczny Zespół.

 Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

 Z uwagi na wzrastającą liczbę strategicznych dla organizacji projektów, w dziale sprzedaży izolacji technicznych, którego podstawowym zakresem działalności jest  dystrybucja izolacji technicznych, izolacji grzewczych i przemysłowych, systemów wentylacji i klimatyzacji, systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów mocowań instalacji poszukujemy ambitnej, zaangażowanej osoby do pracy w Oddziale 3W S.A. w Gdyni na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy / Doradca Techniczny ds. izolacji i wentylacji

Twój zakres obowiązków:

•    obsługa inwestycji na obiektach przemysłowych i komercyjnych w zakresie doradztwa technicznego HVAC

•    pozyskiwanie i monitorowanie inwestycji na obiektach przemysłowych i komercyjnych

•    maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami  materiałów HVAC

•    wspieranie przedstawicieli handlowych w akwizycji i obsłudze inwestycji

•    budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami

•    identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych

•    prowadzenie negocjacji handlowych

•    aktywne pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych

•    współpraca z inwestorami i wykonawcami

•    realizacja planów budżetowych

Nasze wymagania:

•    wykształcenie minimum średnie

•    bardzo dobra znajomość materiałów z zakresu izolacji technicznych, systemów wentylacji i klimatyzacji

•    doświadczenie w handlu, branża: HVAC min 1,5 roku

•    umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów

•    doświadczenie w zarządzaniu zespołem

•    orientacja na cel, odpowiedzialność

•    dyspozycyjność

•    wysoka  komunikatywność i kultura osobista

•    prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

·        umowę o pracę lub umowę B2B

·        atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i system premiowy

·        narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

·        pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych

·        możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W

·        pracę w miłej atmosferze, w Zespole ludzi z pasją

·        prywatną opiekę medyczną

·        karty Multi Sport

·        grupowe ubezpieczenie na życie

·        program poleceń pracowniczych

Zapraszamy do 3W Team!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 919609736