2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łysomice
Dodane 12 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. hurtowej sprzedaży paliw płynnych

Lokalizacja

Łysomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Intank poszukuje przedstawiciela handlowego ds. hurtowej sprzedaży paliw płynnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość jego wzrostu (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku)

  • premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji planu sprzedażowego

  • samochód służbowy, laptop oraz smartphone

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • planowanie i raportowanie aktywności

Oczekujemy:

  • swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz spotkań

  • umiejętności prowadzenia negocjacji

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych

Lokalizacja

Łysomice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łysomice
ID: 911277609