2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Grudziądz
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu (Grudziądz, Chełmża, Brodnica)

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów na podległym terenie (Grudziądz, Chełmża, Brodnica)

  • Profesjonalne doradztwo i rozwój sprzedaży produktów - praca w oparciu o cele sprzedażowe

  • Rozszerzanie współpracy oraz pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży detalicznej

  • Budowanie i kształtowanie relacji biznesowych z Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą produktów w branży FMCG dla kategorii produktów Napoje i Alkohole

  • Wiedza z zakresu produktów oraz rynku alkoholi w Polsce

  • Umiejętność budowania i poszerzania relacji biznesowych

  • Nastawienie na realizowanie wyznaczanych celów

  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz konkursy motywacyjne

  • Konkurencyjny system premiowy

  • Elastyczny czas pracy, który dostosujesz do swoich potrzeb

  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz benefitu sportowego

  • Rozbudowany program wdrożeniowy, abyś w krótkim czasie osiągał zaplanowane cele

  • Profesjonalny system szkoleń produktowych, bo zależy nam na Twoim rozwoju

  • Zdobywanie doświadczeń w dużej firmie z rozpoznawalnymi markami w portfolio

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 909134543