2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Grajewo
Dodane 17 maja 2024

Przedstawiciel handlowy/doradca żywieniowy

Lokalizacja

Grajewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS

Zatrudnię osobę na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w branży Agro

Teren działania :

Powiaty : Kolneński, Grajewski, Łomżyński

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów firmy (pasze i komponenty paszowe)

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie efektywnych i długotrwałych relacji z klientami

  • doradztwo żywieniowe i opieka posprzedażowa nad klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub podstawowa wiedza w zakresie chowu i żywienia zwierząt gospodarskich

  • Energia i pozytywne nastawienie

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

Oferuje:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

Miejsce pracy Kamińskie gm. Grabowo

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie cv przez OLX lub kontakt telefoniczny pod numer 5.1.1.7.0.0.2.4.3

Lokalizacja

Grajewo,

Podlaskie

Podlaskie, Grajewo
ID: 816561591