2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Głuchowo
Magdalena
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy/Doradca techniczno-handlowy WOD-KAN

Wynagrodzenie

5 900 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głuchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O Firmie:

Cetel Serwis to renomowana hurtownia, która oferuje Ci unikalną szansę rozwijania kariery na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz wiele korzyści, które sprawią, że każdy dzień w pracy będzie pełen wyzwań i satysfakcji.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów branży wodno-kanalizacyjnej

  • Aktywne poszukiwanie odbiorców, nawiązywanie współpracy z firmami wykonawczymi

  • Obsługa klientów, przygotowywanie ofert, sprzedaż produktów

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów wod-kan

  • Dobra znajomość lokalnego rynku

  • Znajomość branży wod-kan

  • Umiejętność argumentowania i prezentacji rekomendowanych rozwiązań

  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w firmie o znanej renomie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym, odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy

  • Pogłębianie wiedzy w zakresie profesjonalnej sprzedaży

Oferty pracy prosimy przesyłać w aplikacji olx Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Jeśli masz ochotę dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, zdobywać wiedzę oraz pracować w przyjaznej i inspirującej atmosferze, to ta oferta jest dla Ciebie!

Adres naszej Firmy to:

Cetel Serwis Sp. z o.o.

ul. Komornicka 16,

62-052 Głuchowo

Lokalizacja

Głuchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Głuchowo
ID: 913989400