2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gzowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy doradca techniczno-handlowy branża opakowań

Lokalizacja

Gzowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i opieka nad klientami biznesowymi z wyznaczonego terenu woj. mazowieckiego

  • Budowanie relacji i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy

  • Analiza konkurencji oraz trendów branżowych

  • Raportowanie wyników pracy

  • Praca wykonywana częściowo w biurze, a częściowo w terenie

  • Oferta pracy dotyczy północnej części województwa Mazowieckiego

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Jesteś dyspozycyjny i nie boisz się nowych wyzwań

  • Jesteś osobą kreatywną, z otwartą głową i motywacją do pracy

  • Ważne są dla Ciebie reguły fair play

  • Umiesz wyciągać wnioski ze swoich działań

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z klientami z wielu branż

  • Nienormowane godziny pracy - praca w biurze i w terenie, liczne kontakty z klientami

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus premie )

  • Dogodną formę zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Pracę w grupie ambitnych osób

  • Pracę w branży opakowań ekologicznych z tektury falistej - branży o tendencji ciągłego wzrostu

  • Okres wstępny gdzie nauczymy Cię wszystkiego o tekturze i opakowaniach

O nas

www.askartony.com

Od początku lat '90 zajmujemy się produkcją opakowań tekturowych, z nadrukiem i bez, z tektur warstwowych. Opakowania produkowane w naszym przedsiębiorstwie charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i estetycznym wyglądem, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.

W maju 2015 roku otworzyliśmy nasz nowy zakład produkcyjny zlokalizowany w miejscowości Gzowo - 10 km od Pułtuska w kierunku Warszawy. Nowy zakład to także nowe możliwości, dzięki którym jesteśmy w stanie jeszcze bardziej spełniać oczekiwania naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku opakowań z tektury falistej poszukujemy kandydata na stanowisko Regionalnego Reprezentanta Handlowego/ Doradcy techniczno-handlowego

Lokalizacja

Gzowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gzowo
ID: 868659629