2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żuromin
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy/Doradca Techniczno – Handlowy

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żuromin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma Damtech PV Sp z o.o. z branży OZE zajmująca się sprzedażą komponentów fotowoltaicznych zatrudni przedstawiciela handlowego. Umowa o pracę.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • pozyskiwanie klientów i sprzedaż komponentów

  • utrzymywanie stałych relacji z klientem i jego obsługa sprzedażowa

  • praca w biurze oraz w terenie

  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie sprzedaży,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • doradztwo i prezentacja produktów

  • analiza trendów sprzedaży

  • monitorowanie rynku i konkurencji

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności, kreatywności

  • Zmysłu technicznego i umiejętności szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Znajomości obsługi MS Office

  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych i grzewczych.

  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami

  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • pensja podstawowa + prowizja

  • samochód, telefon służbowy, laptop

  • pakiet szkoleń wprowadzających

  • pracę z już pozyskanym, świadomym klientem,

  • pracę w zgranym zespole, wśród ludzi otwartych na drugiego człowieka.

Lokalizacja

Żuromin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żuromin
ID: 912019435