2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zborczyce
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy, Doradca Klienta,

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zborczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aplikuj już dziś na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w salonie kamienia naturalnego Kamiennewnetrza.pl.

Kamienne Wnętrza od 4 lat prężnie działa w branży importu i dystrybucji kamienia naturalnego takiego jak płytki granitowe, marmurowe, z łupka oraz forniry kamienne.

Salon sprzedaży znajduje się w miejscowości Zborczyce, Gdów.

Jeśli posiadasz doświadczenie lub masz ochotę pracować w młodym zespole, prężnie rozwijającej się firmie oraz mieć realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa… aplikuj do nas ! :)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy, Doradca Klienta,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie,

  • wynagrodzenie podstawowe 5000 - 5500 zł brutto na START + wynagrodzenie premiowe uzależnioną od osiąganych wyników,

  • możliwość rozwoju osobistego, szkolenia produktowe i kompetencyjne,

  • świetną atmosferę w miejscu pracy,

  • pełny program szkoleniowy umożliwiający wdrożenie w produkt i specyfikę rynku,

  • dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój firmy,

  • potrzebny do pracy sprzęt — telefon, komputer

  • pracę od pon-pt w godzinach 9-17 oraz sporadycznie dyżury w sobotę od 10-13

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Narzędzia adekwatne do zajmowanego stanowiska: laptop, telefon, samochód

Twoje obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w terenie oraz ich bieżąca obsługa

  • kompleksowa obsługa Klienta w salonie firmy,

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • rozwijanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • współpraca z architektami,

  • efektywna realizacja założonych celów,

  • dbałość o wizerunek Firmy,

  • dbałość o utrzymywanie odpowiednich standardów ekspozycji towaru,

Nasze wymagania:

Doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w podobnej branży, mile widziany portfel własnych klientów

Umiejętności planowania i dobrej organizacji własnej pracy

Znajomość obsługiwania komputera

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Zborczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Zborczyce
ID: 899297334