2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kalisz
Dodane 11 kwietnia 2024

przedstawiciel handlowy - doradca klienta

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nie jesteśmy korporacją, dla której każdy handlowiec to liczba i target. Stawiamy na ludzi i relacje. Szukamy handlowców, którzy potrafią badać potrzeby, umiejętnie budują relacje z klientem oraz czują się dobrze w sprzedaży. Po szkoleniu wstępnym stacjonarnie w Kaliszu - możliwość prazy zdalnie.

Twój zakres obowiązków

  • docieranie z ofertą firmy do klientów docelowych oraz rozmowy z osobami decyzyjnymi

  • przeprowadzenie klientów przez cały proces sprzedaży (od pozyskania, poprzez przedstawienie ofert i badanie potrzeb, po domkniecie sprzedaży i opiekę po sprzedażową)

  • utrzymanie i rozwój relacji z dotychczasowymi Klientami

  • dbałość o realizację planów sprzedażowych

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii sprzedaży

  • realizacja polityki handlowej spółki

  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży

  • dynamika i konsekwencja w działaniu

  • orientacja na efekty i sprawność działania

  • duża motywacja do działania i dobra energia, kreatywność, samodzielność, zdyscyplinowanie i odpowiedzialne podejście do pracy

  • efektywne komunikowanie się

  • ścisła współpraca z pracownikami firmy, a w szczególności z Produkt Managerem, działem handlowym, technicznym jak również biurem obsługi klienta

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

  • samodzielność i skuteczność w działaniu

  • mobilność i gotowość do pracy w terenie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość branży transportowo-spedycyjnej będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 854774949