2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rokiciny-Kolonia
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy, doradca, handlowiec, handlowca konsultant

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rokiciny-Kolonia

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Dołącz do zespołu sukcesu w branży maszyn budowlanych!

Firma SK Rent GROUP, lider w wynajmie, usługach oraz sprzedaży maszyn budowlanych, poszukuje dynamicznych i ambitnych osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Nasze oczekiwania

  • Dyspozycyjność i gotowość do elastycznego działania,

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • Dbałość o powierzone mienie i odpowiedzialne podejście do obowiązków,

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze handlu (jeśli nie posiadasz, chętnie Cię przeszkolimy).

Obowiązki

  • Aktywny kontakt z klientami i budowanie długotrwałych relacji biznesowych,

  • Profesjonalne przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z potrzebami klientów,

  • Organizacja procesu handlowego i zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Jasny i transparentny system wynagrodzenia motywujący do osiągania celów,

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jako firma odnosząca ogromne sukcesy w ostatnich latach, inwestujemy w nowoczesne maszyny prosto z fabryk, co sprawia, że nasz park maszynowy jest wyjątkowy, zawierający nawet maszyny o unikalnych parametrach, niedostępne nigdzie indziej – ładowarki teleskopowe MAGNI a w szczególności MAGNI RTH 8.27, która jest jedyną taką maszyną w POLSCE oraz bezsprzecznego faworyta naszej floty MAGNI RTH 10.37 – pierwszą maszynę na ŚWIECIE o takich parametrach! Prężnie rozwija się również nasz serwis oraz logistyka - w ostatnim czasie powiększyliśmy flotę o 5 nowych jednostek transportowych w tym nowoczesną naczepę niskopodwoziową NOOTEBOOM!

Jeśli chcesz być częścią tej dynamicznie rozwijającej się firmy, prześlij swoje CV na podany adres e-mailowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie stawiamy na rozwój, dobrą atmosferę i rzetelność, oraz wspólnie osiągamy sukcesy na rynku!

Lokalizacja

Rokiciny-Kolonia,

Łódzkie

Łódzkie, Rokiciny-Kolonia
ID: 711225633