2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Doradca ds. gospodarki odpadami

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

Doradca ds. gospodarki odpadami

Miejsce pracy - Sosnowiec; teren działania - Pszczyna, Tychy, Bielsko-Biała i okolica

 Twój zakres obowiązków:

  • aktywne nawiązywanie kontaktów z wytwórcami odpadów budowlanych

  • sporządzania ofert, umów i aneksów aktywne nawiązywanie kontaktów z wytwórcami odpadów budowlanych

  • sporządzania ofert, umów i aneksów

  • utrzymywania stałego kontaktu z obecnymi klientami

  • monitorowanie i zbieranie informacji o potrzebach klientów, jakości oferowanych usług

  • monitorowania rynku i analiza konkurencji

  • analiza opłacalności oferowanych usług,

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • raportowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego – mile widziane w branży odpadów

  • obsługa MS Office, w szczególności Excel

  • samodzielność w działaniu, operatywność, komunikatywność i dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat.B

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 913624412