2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy do hurtowni opakowań

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Firma handlowa branży opakowań poszukuje przedstawicielki/przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na terenie woj. lubelskiego

  • Obsługa stałych klientów

  • Przyjmowanie i realizowanie zamówień

Wymaganie:

  • Doświadczenie w branży opakowań lub pokrewnej na stanowisku przedstawiciela handlowego m.in. 2 lata

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Duża samodzielność

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + system premiowy )

Kontakt tylko przez email

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 908407728