2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dział HR SD
Dodane 01 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy COMPO- Lublin

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter and Gamble, Kompania Piwowarska, Nestle, Bonduelle, Pepsi GB, Velvet).

Rekrutacja prowadzona dla firmy COMPO - wiodącego europejskiego dostawcy markowych produktów dla roślin w domu i ogrodzie.

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi Klientami firmy na podległym obszarze,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Monitorowanie rynku i identyfikowanie szans sprzedażowych,

  • Inicjowanie działań wspomagających skuteczność realizacji planów sprzedaży,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Weryfikacja bieżących potrzeb Klientów,

  • Utrwalanie dobrego wizerunku firmy,

  • Dbanie o ekspozycję produktów i rozszerzanie dystrybucji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Posiadasz umiejętności handlowe i negocjacyjne,

  • Jesteś zorientowany na cele,

  • Cechuje Cię sumienność i odpowiedzialność,

  • Posiadasz zdolności organizacyjne i komunikacyjne,

  • Potrafisz budować trwałe relacje z klientami,

  • Cechuje Cię pozytywne nastawienie, chęć nauki, kreatywność, samodzielność, dobre zarządzanie czasem, systematyczność i konsekwencja w działaniu,

  • Posiadasz prawa jazdy kat. B oraz masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • Stabilną i ciekawą pracę na rzecz lidera rynku,

  • Pracę w zgranym, sympatycznym i pozytywnie nastawionym do pracy i życia zespole,

  • Samodzielne stanowisko z realnym wpływem na osiągane wyniki,

  • Atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych : pakiet medyczny, karta MultiSport,

  • Ubezpieczenie na życie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912380730