2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wadowice Górne
Dodane 12 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - ciągniki i maszyny rolnicze

Lokalizacja

Wadowice Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma MK Motocykle, poszukuje osób do współpracy - przedstawiciela handlowego w dziedzinie ciągników i maszyn rolniczych.

Twoje zadania:

* Obsługa techniczno-handlowa klientów firmy

* Rozwój sprzedaży na podległym terenie poprzez pozyskiwanie nowych klientów

* Budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami

* Przygotowywanie ofert i doradztwo techniczne dla klientów

* Prowadzenie prezentacji produktowych

* Analiza rynku oraz działań konkurencji

Oczekujemy na:

* Znajomość i umiejętność doboru produktów z zakresu ciągników oraz maszyn rolniczych

* Doświadczenie w zakresie sprzedaży w obszarze ciągników oraz maszyn rolniczych

* Zdolności negocjacyjne, komunikatywność, dynamizm i entuzjazm w działaniu

* Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

* Czynne prawo jazdy kat. B

* Wysoko rozwiniętą orientację na klienta, łatwość w budowania relacji

* Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

* Samodzielność i dobrą organizacja pracy

Nasza oferta:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę (podstawa + prowizja)

* Perspektywę długofalowej współpracy w firmie będącej wyłącznym Dealerem Iseki oraz innych marek.

* Możliwości rozwoju m.in. przez udział w specjalistycznych szkoleniach

* Stała podstawa plus atrakcyjny system premiowy

* niezbędne narzędzia do pracy – telefon, laptop, samochód

Lokalizacja

Wadowice Górne,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wadowice Górne
ID: 911307684