2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
Dodane 17 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy branży ZABAWKARSKIEJ - własna działalność

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieRekrutacja online

Dystrybutor edukacyjnych produktów poszukuje przedstawiciela handlowego : sprzedaż do sklepów i placówek edukacyjnych szkół i przedszkoli. Własna działalność .

Zadania:

  • sprzedaż produktów z asortymentu firmy do placówek edukacyjnych i sklepów

  • pozyskiwanie nowych Klientów w branży zabawkarskiej

  • obsługa pozyskanych Klientów

  • dbałość o wysoką jakość usług i dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • znajomość branży, doświadczenie w sprzedaży do przedszkoli i szkół oraz sklepów

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • umiejętność planowania czasu pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 657346448