2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lublin
Dodane 12 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy branży motoryzacyjnej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

MGH Małopolska Grupa Handlowa Sp. z o.o.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem środków smarnych marki ORLEN OIL oraz PETRONAS.

Jednocześnie jako Hurtownia Motoryzacyja posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów, akcesoriów, chemii i kosmetyków samochodowych wiodących w branży producentów takich jak: Fuchs, Castrol, Mobil, Lotos, Shell, Nexanol, K2, Amtra, Atas.

MGH prowadzi działalność handlową poprzez oddziały zlokalizowane w Krakowie, Poznaniu, Lublinie oraz Rzeszowie obsługując klientów z branży motoryzacyjnej, rolniczej oraz przemysłowej.

Aktualnie poszukujemy pracowników, którzy uzupełnią nasz Dział Handlowy. Kandydat na stanowisko Przedstawiciela Handlowego powinien posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży motoryzacyjnej.

Twój zakres obowiązków

·        Pozyskiwanie nowych Klientów,

·        Obsługa Klientów pozyskanych we współpracy z działem obsługi Klienta,

·        Przygotowywanie ofert handlowych,

·        Budowanie relacji z Klientami opartych o partnerską współpracę,

·        Realizacja założonych strategii spółki,

·        Raportowanie pracy,

·        Realizacja działań marketingowych zgodnie z wytycznymi działu sprzedaży.

Nasze wymagania

·        Min. 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta w branży motoryzacyjnej, rolniczej lub przemysłowej,

·        Skuteczność w pozyskiwaniu Klientów,

·        Prawo jazdy kategorii B,

·        Dyspozycyjność do pracy w terenie,

·        Wysoka kultura osobista,

·        Kreatywność,

·        Umiejętność pracowania w zespole handlowym.

To oferujemy

·        Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o Pracę,

·        Przejrzysty system wynagrodzeń,

·        Swobodę działania - lubimy kreatywnych, samodzielnych i skutecznych ludzi,

·        Wsparcie ze strony  stacjonarnego działu handlowego w każdym aspekcie pracy,

·        Zdobywanie doświadczenia i rozwój w organizacji o zasięgu krajowym,

·        Niezbędne narzędzia do pracy.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909768492