2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Koszutka
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy, branża zoologiczno-weterynaryjna

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Firma dystrybucyjna poszukuje Przedstawiciela Handlowego z woj. mazowieckiego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów (sklepy zoologiczne, lecznice i kliniki weterynaryjne)

  • Promowanie marek oraz produktów

  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów

  • Samodzielne planowanie działań związanych z realizacją planów sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach

  • Monitorowanie rynku

  • Nadzór nad ekspozycjami oraz obrendowaniem punktu handlowego

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność (praca w terenie)

  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, samodzielność w działaniu

  • Biegła umiejętność obsługi komputera

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Aktualne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży weterynaryjnej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Wysoką prowizję

  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy,

Zapraszamy!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 915197773