2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Praga-Południe
Dodane 08 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - branża weterynaryjna

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

Firma SONOlife Spółka z o.o. szuka Przedstawiciela Handlowego - branża weterynaryjna

Województwo mazowieckie/łódzkie/podlaskie - praca mobilna

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów USG z portfolio firmy na powierzonym terenie

  • Aktywne poszukiwanie klientów, akwizycja, budowanie bazy

  • Utrzymanie długotrwałych relacji z placówkami weterynaryjnymi

  • Realizacja założonych celów i zadań oraz raportowanie wyników (CRM, przeglądy)

  • Reprezentowanie firmy podczas: konferencji/targów/szkoleń

  • Aktywne przeprowadzanie prezentacji aparatów USG u klientów

Nasze wymagania:

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami

  • Samodzielność oraz odwaga do podejmowania ryzyka i stosowania oryginalnych metod pozyskiwania klientów

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie B1

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży sprzedażowej / w sprzedaży

  • Dot. PH VET wykształcenie technik weterynarii lub lekarz weterynarii

Oferujemy:

  • Podwyższanie umiejętność poprzez szkolenia również zagraniczne

  • Ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 25 letnim doświadczeniem

  • Pracę ze sprzętem renomowanych, światowych marek

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód z kartą paliwową, laptop, telefon)

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • program rekomendacji pracowników

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910239502