2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - branża wędliniarska

Wynagrodzenie

4 400 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Zakład wędliniarski - poszukuje osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby z ambicjami, samodzielnej i zaangażowanej, która potrafi nie tylko utrzymać obecne relacje z już posiadanymi klientami, ale także zdobędzie rzesze nowych klientów.

Miejsce/orientacyjny obszar pracy: Obszar aglomeracji warszawskiej plus Ostrołęka-Łomża-Czyżew.

Wymagania:

  • kategoria B - na auta osobowe jest wystarczająca.

  • otwartość w relacjach międzyludzkich

  • komunikatywność

  • punktualność

  • niekaralność oraz rozumienie zasad przepisów drogowych

  • skuteczność w działaniu

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy/handlowca będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • budowanie sieci i wolumenu sprzedaży, odpowiedzialność za realizację wyników

  • dbałość o relacje z kontrahentami zakładu

  • dbanie o należyte rozliczenia z kontrahentami zakładu

  • kompletowanie produktów do zamówień

  • przedstawianie asortymentu wybranym sklepom

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b

  • udział w budowaniu masarni w koncepcji e-commerce,

  • przejrzyste warunki współpracy

  • możliwość przeszkolenia / doszkolenia i/lub nauczenia sprzedaży bezpośredniej

  • przeszkolenie z zakresu rynku wędlin

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 889530454