2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żary
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Branża TSL

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klienta w branży Transport Spedycja Logistyka.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych

  • kontrola, rozpoznanie potrzeb oraz budowanie relacji z nowymi partnerami,

  • rozmowy i negocjacje handlowe

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • wyjazdy służbowe

  • kształtowanie i promowanie dobrego wizerunku firmy

  • współpraca z działem spedycji

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w pozyskiwaniu klientów

  • komunikuje się w języku angielskim na poziomie B2 [warunek konieczny] język niemiecki mile widziany

  • posiada prawo jazdy kategorii B

  • jest  komunikatywna , pełna energii i zaangażowana w działaniu

  • posiada umiejętność organizacji pracy ,

Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizji wypracowanej w danym miesiącu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia do pracy: komputer, telefon , auto służbowe

  • pełny wymiar czasu pracy

  • praca w młodym i przyjaznym zespole

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 912665290